Podsumowanie "Dnia Ziemi

część 1. W dniach 17-21 kwietnia odbyły się trzy konkursy, których hasło przewodnie brzmiało „Zmiana zaczyna się od działania. Odpady”. Dwa z nich miały charakter konkursów klasowych. Pierwszy był na plakat. Wyniki w tej kategorii przestawiają się następująco:

I miejsce- klasa IIB

II miejsce- klasa IF

III miejsce /ex aequo/- klasy: IE, IB, IIIA.

Nagrodami były oceny z przedmiotu wybranego przez autora plakatu. Można było wybierać między : biologią (jedynie klasy III, które nie realizują ekologii), ekologią, geografią. Za I miejsce - ocena celująca, II i III m. - ocena bardzo dobra. Dla wszystkich uczestników oczywiście będą przyznane też punkty z zachowania.

 

część 2 - ODPADOWA MODA. Ten konkurs polegał na wykonaniu stroju, kreacji wierzchniej lub dodatek do odzieży z surowców wtórnych. Jury przyznało, że kreatywność uczniów ich zaskoczyła:). Oto wyniki:

I miejsce- klasa IIB /kapelusz Heleny/;

II miejsce /ex aequo/- klasy: IB /modelki z pieskiem/, ID /biżuteria i stroje/, 1G /strój Filipa/

III miejsce – klasa IID /kapelusz Maxa/.

Autorzy projektów i wykonawcy otrzymają punkty z zachowania, które wpiszą wychowawcy oraz immunitety od Samorządu Szkolnego - dodatkowe nieprzygotowanie, które można wykorzystać na dowolnym przedmiocie do końca roku szkolnego.

Dziękujemy za wspólne świętowanie Dnia Ziemi.

 więcej zdjęć